FAD1-08025CSKW12
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FAD1-08025CSKW12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.FAD1-08025CSKW12.pdf2.FAD1-08025CSKW12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FAD1-08025CSKW12 Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27147 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FAD1-08025CSKW12.pdf2.FAD1-08025CSKW12.pdf
Πλάτος 25.00mm Βάρος 0.189 lb (85.73g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.303 in H2O (75.5 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H Σειρά FAD1-08025
RPM 4200 RPM Ισχύς (Watts) 3.96W
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Θόρυβος 43.4 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πλαίσιο Plastic
Υλικό - Λεπίδα Plastic Ισόβια @ Temp. -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.330A Λαμβάνοντας Τύπος Sleeve