MC78T12CT
Fairchild/ON SemiconductorFairchild/ON Semiconductor
Fairchild/ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MC78T12CT
Περιγραφή προϊόντος IC REG LDO 12V 3A TO220-3
Φύλλα δεδομένων: 1.MC78T12CT.pdf2.MC78T12CT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC78T12CT
Αριθμός εξαρτήματος MC78T12CT Κατασκευαστής Fairchild/ON Semiconductor
Περιγραφή IC REG LDO 12V 3A TO220-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4753 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MC78T12CT.pdf2.MC78T12CT.pdf
Τάση / ρεύμα - Υλοποίηση 1 - Τάση - Είσοδος Up to 35V
Τάσης - Ανάλυση TO-220-3 Σειρά -
Κατάσταση RoHS Tube ρυθμιστής Τοπολογία 3A
Πόλωση TO-220-3 Άλλα ονόματα MC78T12CTFS
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 2.2V @ 3A
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MC78T12CT Συχνότητα - Αλλαγή Positive Fixed
Διευρυμένη περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 12V 3A TO-220-3 Περιγραφή IC REG LDO 12V 3A TO220-3
Τρέχουσες - εξόδου 12V Τρέχουσες - Όριο (Min) 1