MC78T15ABT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MC78T15ABT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 15V 3A TO220AB
Φύλλα δεδομένων: MC78T15ABT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC78T15ABT
Αριθμός εξαρτήματος MC78T15ABT Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC REG LINEAR 15V 3A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5984 pcs Φύλλο δεδομένων MC78T15ABT.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 2.5V @ 3A Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 15V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 40V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 PSRR 65dB (120Hz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MC78T15ABTOS Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 3A TO-220AB Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 5mA Τρέχουσες - εξόδου 3A