FDMS86350ET80
Fairchild/ON SemiconductorFairchild/ON Semiconductor
FDMS86350ET80 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fairchild/ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 80V 80A POWER56
Φύλλα δεδομένων: FDMS86350ET80.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FDMS86350ET80
Αριθμός εξαρτήματος FDMS86350ET80 Κατασκευαστής Fairchild/ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 80V 80A POWER56 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 47394 pcs Φύλλο δεδομένων FDMS86350ET80.pdf
Τάσης - Test 8030pF @ 40V Τάσης - Ανάλυση Power56
Vgs (th) (Max) @ Id 2.4 mOhm @ 25A, 10V Vgs (Max) 8V, 10V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Σειρά PowerTrench®
Κατάσταση RoHS Digi-Reel® Rds On (Max) @ Id, Vgs 25A (Ta), 198A (Tc)
Πόλωση 8-PowerTDFN Άλλα ονόματα FDMS86350ET80DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή FDMS86350ET80 Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 155nC @ 10V
IGBT Τύπος ±20V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 4.5V @ 250µA
FET Χαρακτηριστικό N-Channel Διευρυμένη περιγραφή N-Channel 80V 25A (Ta), 198A (Tc) 3.3W (Ta), 187W (Tc) Surface Mount Power56
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) - Περιγραφή MOSFET N-CH 80V 80A POWER56
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 80V Λόγος χωρητικότητα 3.3W (Ta), 187W (Tc)