FDMS86350ET80
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMS86350ET80 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 80V 80A POWER56
Φύλλα δεδομένων: FDMS86350ET80.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FDMS86350ET80
Αριθμός εξαρτήματος FDMS86350ET80 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 80V 80A POWER56 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51638 pcs Φύλλο δεδομένων FDMS86350ET80.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Power56
Σειρά PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.4 mOhm @ 25A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 3.3W (Ta), 187W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerTDFN Αλλα ονόματα FDMS86350ET80TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 39 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 8030pF @ 40V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 155nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 8V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 80V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 80V 25A (Ta), 198A (Tc) 3.3W (Ta), 187W (Tc) Surface Mount Power56
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 25A (Ta), 198A (Tc)