2N4400TF
Fairchild/ON SemiconductorFairchild/ON Semiconductor
2N4400TF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 2N4400TF
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fairchild/ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TRANS NPN 40V 0.6A TO-92
Φύλλα δεδομένων: 2N4400TF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2N4400TF
Αριθμός εξαρτήματος 2N4400TF Κατασκευαστής Fairchild/ON Semiconductor
Περιγραφή TRANS NPN 40V 0.6A TO-92 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4161 pcs Φύλλο δεδομένων 2N4400TF.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600mA Τάσης - Ανάλυση TO-92-3
VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic 40V Σειρά -
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Αντίσταση - Βάση (R1) (Ω) -
Ισχύς - Max 625mW Πόλωση TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 2N4400TF
Συχνότητα - Μετάβαση 50 @ 150mA, 1V Διευρυμένη περιγραφή Bipolar (BJT) Transistor NPN 40V 600mA 625mW Through Hole TO-92-3
Περιγραφή TRANS NPN 40V 0.6A TO-92 DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce -
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 750mV @ 50mA, 500mA Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) NPN
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2N4400TFR
2N4400TFR
Σε απόθεμα: 4388 pcs
Κατεβάστε: 2N4400TFR.pdf
RFQ
2N4399
2N4399
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: TRANS PNP 60V 30A TO-3
Σε απόθεμα: 17314 pcs
Κατεβάστε: 2N4399.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: N/A
Κατεβάστε:
2N4400BU
2N4400BU
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Κατεβάστε: 2N4400BU.pdf
2N4400TAR
2N4400TAR
Κατεβάστε: 2N4400TAR.pdf
2N4400_S00Z
2N4400_S00Z
Κατεβάστε: 2N4400_S00Z.pdf
Κατεβάστε: 2N4401.pdf
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: PNP TRANSISTOR
Κατεβάστε:
2N4400TA
2N4400TA
Κατεβάστε: 2N4400TA.pdf
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: PNP TRANSISTOR
2N4400_D81Z
2N4400_D81Z
Κατεβάστε: 2N4400_D81Z.pdf
2N4401-AP
2N4401-AP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή: TRANS NPN 40V TO92
Κατεβάστε: 2N4401-AP.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών