2N4400BU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 2N4400BU
Περιγραφή προϊόντος TRANS NPN 40V 0.6A TO-92
Φύλλα δεδομένων: 2N4400BU.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 2N4400BU
Αριθμός εξαρτήματος 2N4400BU Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TRANS NPN 40V 0.6A TO-92 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4525 pcs Φύλλο δεδομένων 2N4400BU.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 40V VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic 750mV @ 50mA, 500mA
transistor Τύπος NPN Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-92-3
Σειρά - Ισχύς - Max 625mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Αλλα ονόματα 2N4400 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα - Μετάβαση -
Λεπτομερής περιγραφή Bipolar (BJT) Transistor NPN 40V 600mA 625mW Through Hole TO-92-3 DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 50 @ 150mA, 1V
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) - Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 600mA
Αριθμός μέρους βάσης 2N4400
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2N4400TAR
2N4400TAR
Σε απόθεμα: 5533 pcs
Κατεβάστε: 2N4400TAR.pdf
RFQ
2N4398
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: PNP TRANSISTOR
Σε απόθεμα: 2498 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: TRANS PNP 40V 30A TO-3
Κατεβάστε: 2N4398.pdf
2N4400_S00Z
2N4400_S00Z