PLT64/50/5-3F36
FERROXCUBEFERROXCUBE
PLT64/50/5-3F36 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: FERROXCUBE
Περιγραφή προϊόντος FERRITE CORE
Φύλλα δεδομένων: 1.PLT64/50/5-3F36.pdf2.PLT64/50/5-3F36.pdf3.PLT64/50/5-3F36.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PLT64/50/5-3F36 Κατασκευαστής FERROXCUBE
Πλάτος 50.80mm Ανοχή -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PLT 64 x 50 x 5 Σειρά -
Αλλα ονόματα 1779-1166
BM1PL06450059F800P
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό 3F36 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Μήκος 64.00mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 5.08mm Χάσμα -
Connector Type A Uncoated Διάμετρος -
πυρήνα Τύπος PLT
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PLT6EH-Q0
PLT6EH-Q0
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: CABLE TIE EXT HVY WR BLK 22.2"
Σε απόθεμα: 37577 pcs
Κατεβάστε: PLT6EH-Q0.pdf
RFQ
PLT64/50/5-3C96
PLT64/50/5-3C96
Κατασκευαστές: FERROXCUBE
Περιγραφή: PLANAR E CORES
Κατεβάστε: PLT64/50/5-3C96.pdf
RFQ
PLT6EH-C
PLT6EH-C
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: CABLE TIE EXT HVY NAT 22.2"