PLT64/50/5-3C97
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PLANAR E CORES
Φύλλα δεδομένων: PLT64/50/5-3C97.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
120 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PLT64/50/5-3C97 Κατασκευαστής FERROXCUBE
Διαθέσιμη ποσότητα 18209 pcs Φύλλο δεδομένων PLT64/50/5-3C97.pdf
Πλάτος 5.80mm Ανοχή -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PLT 64 x 50 x 5 Σειρά *
Αλλα ονόματα 432701847481
BH4PL064500520F0PP
Υλικό 3C97
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Μήκος 64.00mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 5.08mm