E18/4/10/R-3C92-A250-P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PLANAR E CORES
Φύλλα δεδομένων: E18/4/10/R-3C92-A250-P.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος E18/4/10/R-3C92-A250-P Κατασκευαστής FERROXCUBE
Διαθέσιμη ποσότητα 189652 pcs Φύλλο δεδομένων E18/4/10/R-3C92-A250-P.pdf
Πλάτος 10.00mm Ανοχή -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή E 18 x 4 x 10 Σειρά *
Υλικό 3C92 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Μήκος 18.00mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 4.00mm Χάσμα -