E18/4/10/R-3C90-A315-P
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PLANAR E CORES
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος E18/4/10/R-3C90-A315-P Κατασκευαστής FERROXCUBE
Διαθέσιμη ποσότητα 186513 pcs Φύλλο δεδομένων
Πλάτος 10.00mm Ανοχή -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή E 18 x 4 x 10 Σειρά *
Αλλα ονόματα 432202094781
BG3EER180410F3100P
Υλικό 3C90
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Μήκος 18.00mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 4.00mm