31-1/G4C-ARTB
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED GREEN CLEAR 3MM T/H
Φύλλα δεδομένων: 31-1/G4C-ARTB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1020 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 31-1/G4C-ARTB
Αριθμός εξαρτήματος 31-1/G4C-ARTB Κατασκευαστής Everlight Electronics
Περιγραφή LED GREEN CLEAR 3MM T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 169106 pcs Φύλλο δεδομένων 31-1/G4C-ARTB.pdf
Μήκος κύματος - Peak 518nm Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 525nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.5V Οπτική γωνία 50°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 3mm POWER LED Μέγεθος / Διαστάσεις 7.62mm L x 7.62mm W
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-DIP (0.200", 5.08mm) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Διαφάνεια φακού Clear
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 3.00mm φακός χρώμα Colorless
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος (Max) 6.50mm
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Green 525nm LED Indication - Discrete 3.5V 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Τρέχουσες - Test 30mA Διαμόρφωση Standard
Χρώμα Green
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
31-1/B4C-AKNB
31-1/B4C-AKNB
Περιγραφή: LED BLUE CLEAR 3MM T/H
Σε απόθεμα: 206844 pcs
Κατεβάστε: 31-1/B4C-AKNB.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Aries Electronics, Inc.
Περιγραφή: CONN SOCKET SIP 31POS GOLD