31-1/A5C-ASUC
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED PWR RED ORAN CLEAR 3MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1020 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 31-1/A5C-ASUC
Αριθμός εξαρτήματος 31-1/A5C-ASUC Κατασκευαστής Everlight Electronics
Περιγραφή LED PWR RED ORAN CLEAR 3MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 298756 pcs Φύλλο δεδομένων
Μήκος κύματος - Peak - Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα -
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) - Οπτική γωνία -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά - Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση - τοποθέτηση Τύπος -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Διαφάνεια φακού -
Στυλ φακό / Μέγεθος - φακός χρώμα -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος (Max) -
Τρέχουσες - Test - Διαμόρφωση -
Χρώμα -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Aries Electronics, Inc.
Περιγραφή: CONN SOCKET SIP 31POS GOLD
Κατεβάστε: 31-0518-11.pdf
RFQ
31-1
Κατασκευαστές: Grayhill, Inc.
Περιγραφή: ASM TEST JACK
Κατεβάστε: 31-1.pdf
RFQ
31-10
Κατασκευαστές: Amphenol Connex (Amphenol RF)
Περιγραφή: CONN BNC RCPT STR 50 OHM SOLDER