TCBN-T1-M4-8-28
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 28MM
Φύλλα δεδομένων: TCBN-T1-M4-8-28.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TCBN-T1-M4-8-28 Κατασκευαστής Essentra Components
Περιγραφή BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 28MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 157463 pcs Φύλλο δεδομένων TCBN-T1-M4-8-28.pdf
Υποστήριξη Πάχος επιτροπής 0.063" (1.60mm) Υποστήριξη Διάμετρος οπής 0.157" (3.99mm)
Σειρά TCBN τοποθέτηση Τύπος Screw Mount
Τοποθέτηση πάνελ Πάχος - Διάμετρος οπής τοποθέτησης 0.189" (4.80mm)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Nylon
Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks Μήκος - Συνολικά 1.476" (37.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Holding Τύπος Snap Lock
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Board Support Snap Lock / Screw Mount Nylon 1.102" (28.00mm)
Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 1.102" (28.00mm)