TCBN-T1-M3-6-10
Essentra ComponentsEssentra Components
TCBN-T1-M3-6-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Essentra Components
Περιγραφή προϊόντος BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 10MM
Φύλλα δεδομένων: TCBN-T1-M3-6-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TCBN-T1-M3-6-10 Κατασκευαστής Essentra Components
Περιγραφή BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 136836 pcs Φύλλο δεδομένων TCBN-T1-M3-6-10.pdf
Υποστήριξη Πάχος επιτροπής 0.063" (1.60mm) Υποστήριξη Διάμετρος οπής 0.157" (3.99mm)
Σειρά TCBN τοποθέτηση Τύπος Screw Mount
Τοποθέτηση πάνελ Πάχος - Διάμετρος οπής τοποθέτησης 0.125" (3.18mm) 1/8"
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Nylon
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Μήκος - Συνολικά 0.768" (19.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Holding Τύπος Snap Lock
Χαρακτηριστικά M3 Thread Λεπτομερής περιγραφή Board Support Snap Lock / Screw Mount Nylon 0.394" (10.00mm)
Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.394" (10.00mm)