RKWE-12-15-W
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ECONOMY CABLE TIE, HOOK & LOOP,
Φύλλα δεδομένων: 1.RKWE-12-15-W.pdf2.RKWE-12-15-W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RKWE-12-15-W
Αριθμός εξαρτήματος RKWE-12-15-W Κατασκευαστής Essentra Components
Διαθέσιμη ποσότητα 45932 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RKWE-12-15-W.pdf2.RKWE-12-15-W.pdf
Wire / Cable Tie Τύπος Hook and Loop - Tie Πλάτος 0.750" (19.05mm)
Αντοχή σε εφελκυσμό - Σειρά RKWE
Συσκευασία Bulk τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Μήκος - Κατά προσέγγιση 15.00"
Μήκος - Πραγματικό 1.250' (381.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Hook and Loop - Tie White 0.750" (19.05mm) 1.250' (381.00mm)