RKWE-12-15-BK
Essentra ComponentsEssentra Components
RKWE-12-15-BK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Essentra Components
Περιγραφή προϊόντος ECONOMY CABLE TIE, HOOK & LOOP,
Φύλλα δεδομένων: 1.RKWE-12-15-BK.pdf2.RKWE-12-15-BK.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RKWE-12-15-BK
Αριθμός εξαρτήματος RKWE-12-15-BK Κατασκευαστής Essentra Components
Διαθέσιμη ποσότητα 56731 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RKWE-12-15-BK.pdf2.RKWE-12-15-BK.pdf
Wire / Cable Tie Τύπος Hook and Loop - Tie Πλάτος 0.750" (19.05mm)
Αντοχή σε εφελκυσμό - Σειρά RKWE
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα RKWE-12-15-BK-ND
RPC1256
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyethylene Hook, Polyamide Loop Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Μήκος - Κατά προσέγγιση 15.00" Μήκος - Πραγματικό 1.250' (381.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Hook and Loop - Tie Black 0.750" (19.05mm) 1.250' (381.00mm) Χρώμα Black