RKW-8-12-BK-C
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CABLE TIE, HOOK & LOOP W/ SCREW
Φύλλα δεδομένων: RKW-8-12-BK-C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RKW-8-12-BK-C
Αριθμός εξαρτήματος RKW-8-12-BK-C Κατασκευαστής Essentra Components
Διαθέσιμη ποσότητα 59636 pcs Φύλλο δεδομένων RKW-8-12-BK-C.pdf
Wire / Cable Tie Τύπος Hook and Loop - Tie Πλάτος 0.500" (12.70mm)
Αντοχή σε εφελκυσμό - Σειρά RKW
Συσκευασία Bulk τοποθέτηση Τύπος Screw Mount, Cross-Cut
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Μήκος - Κατά προσέγγιση 12.00"
Μήκος - Πραγματικό 1.000' (304.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Hook and Loop - Tie Black 0.500" (12.70mm) 1.000' (304.80mm)