RKW-8-11-RD
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος KWIK STRAP RED 1/2 X 11"
Φύλλα δεδομένων: RKW-8-11-RD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RKW-8-11-RD
Αριθμός εξαρτήματος RKW-8-11-RD Κατασκευαστής Essentra Components
Περιγραφή KWIK STRAP RED 1/2 X 11" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37091 pcs Φύλλο δεδομένων RKW-8-11-RD.pdf
Wire / Cable Tie Τύπος Hook and Loop - Tie Πλάτος 0.500" (12.70mm)
Αντοχή σε εφελκυσμό - Σειρά RKW
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 61049103
RKW8-11-RD
RKW8-11-RD-ND
RKW811RD
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Υλικό Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Μήκος - Κατά προσέγγιση 11.00"
Μήκος - Πραγματικό 0.917' (279.40mm, 11.00") Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Hook and Loop - Tie Red 0.500" (12.70mm) 0.917' (279.40mm, 11.00")