HTSN-M4-20-8-1
Essentra ComponentsEssentra Components
HTSN-M4-20-8-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Essentra Components
Περιγραφή προϊόντος HEX STANDOFF M4 NYLON 20MM
Φύλλα δεδομένων: HTSN-M4-20-8-1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HTSN-M4-20-8-1 Κατασκευαστής Essentra Components
Περιγραφή HEX STANDOFF M4 NYLON 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 166335 pcs Φύλλο δεδομένων HTSN-M4-20-8-1.pdf
Βίδα, Μέγεθος Νήματος M4 Επιμετάλλωση -
Αλλα ονόματα HTSN-M4-20-8-1-ND
RPC4165
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Nylon Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 0.787" (20.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Γένος Female, Female Χαρακτηριστικά -
Διάμετρος - Έξω 0.315" (8.00mm) Hex Διάμετρος - Μέσα -
Λεπτομερής περιγραφή Hex Standoff Threaded M4 Nylon 0.787" (20.00mm) Black Χρώμα Black
Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.787" (20.00mm)