HTSN-M4-13-8-1
Essentra ComponentsEssentra Components
HTSN-M4-13-8-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Essentra Components
Περιγραφή προϊόντος HEX STANDOFF M4 NYLON 13MM
Φύλλα δεδομένων: HTSN-M4-13-8-1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HTSN-M4-13-8-1 Κατασκευαστής Essentra Components
Περιγραφή HEX STANDOFF M4 NYLON 13MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85956 pcs Φύλλο δεδομένων HTSN-M4-13-8-1.pdf
Βάρος - Τύπος Hex Standoff
Βιδωμένο / μη διορθωμένο Threaded Σειρά HTSN
Βίδα, Μέγεθος Νήματος M4 Επιμετάλλωση -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Nylon
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 0.512" (13.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Female, Female
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - Έξω 0.315" (8.00mm) Hex
Διάμετρος - Μέσα - Λεπτομερής περιγραφή Hex Standoff Threaded M4 Nylon 0.512" (13.00mm) Black
Χρώμα Black Μεταξύ Διοικητικό Ύψος 0.512" (13.00mm)