SL23EP05SI-1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC BUFFER 220MHZ 5CH 3.3V 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: SL23EP05SI-1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SL23EP05SI-1
Αριθμός εξαρτήματος SL23EP05SI-1 Κατασκευαστής Energy Micro (Silicon Labs)
Περιγραφή IC BUFFER 220MHZ 5CH 3.3V 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5401 pcs Φύλλο δεδομένων SL23EP05SI-1.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:5
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PLL Yes Παραγωγή LVCMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγωγή Clock
Συχνότητα - Max 220MHz Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής Yes/Yes
Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος No/No Αριθμός μέρους βάσης SL23EP05
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SL23EP08SC-1
SL23EP08SC-1
Περιγραφή: IC BUFFER 220MHZ 8CH 3.3V 16SOIC
Σε απόθεμα: 4334 pcs
Κατεβάστε: SL23EP08SC-1.pdf
RFQ
SL23EP05SI-1HT
SL23EP05SI-1HT
Σε απόθεμα: 5620 pcs
Κατεβάστε: SL23EP05SI-1HT.pdf
RFQ
SL23EP05SI-1T
SL23EP05SI-1T