SL23EP05SC-1
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC BUFFER 220MHZ 5CH 3.3V 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: SL23EP05SC-1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SL23EP05SC-1
Αριθμός εξαρτήματος SL23EP05SC-1 Κατασκευαστής Energy Micro (Silicon Labs)
Περιγραφή IC BUFFER 220MHZ 5CH 3.3V 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4416 pcs Φύλλο δεδομένων SL23EP05SC-1.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:5
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PLL Yes Παραγωγή LVCMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγωγή Clock
Συχνότητα - Max 220MHz Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής Yes/Yes