501BCAM032768DAG
Silicon LabsSilicon Labs
501BCAM032768DAG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Energy Micro (Silicon Labs)
Περιγραφή προϊόντος OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 501BCAM032768DAG Κατασκευαστής Silicon Labs
Περιγραφή OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86812 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος CMEMS® Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Shell Style 3.3V Σειρά Si501
Κατάσταση RoHS Cut Strip Ακροαματικότητα -
Πόλωση 4-SMD, No Lead Παραγωγή Enable/Disable
Άλλα ονόματα 336-2855 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 501BCAM032768DAG Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Ανοχή συχνότητας ±20ppm Συχνότητα - Υλοποίηση 1 2.5mA
Συχνότητα 32.768kHz Διευρυμένη περιγραφή 32.768kHz LVCMOS CMEMS® Oscillator Surface Mount 3.3V 2.5mA Enable/Disable
Περιγραφή OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) LVCMOS
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 2.5mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
501BCB-ADAF
501BCB-ADAF
Περιγραφή: OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS SMD
Σε απόθεμα: 4632 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
501BCB-ACAF
501BCB-ACAF
Κατεβάστε:
RFQ
501BCAM032768DAGR
501BCAM032768DAGR