501BCAM032768CAG
Silicon LabsSilicon Labs
501BCAM032768CAG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Energy Micro (Silicon Labs)
Περιγραφή προϊόντος OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 501BCAM032768CAG Κατασκευαστής Silicon Labs
Περιγραφή OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62592 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος CMEMS® Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Shell Style 3.3V Σειρά Si501
Κατάσταση RoHS Cut Strip Ακροαματικότητα -
Πόλωση 4-SMD, No Lead Παραγωγή Enable/Disable
Άλλα ονόματα 336-2853 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 501BCAM032768CAG Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Ανοχή συχνότητας ±20ppm Συχνότητα - Υλοποίηση 1 2.5mA
Συχνότητα 32.768kHz Διευρυμένη περιγραφή 32.768kHz LVCMOS CMEMS® Oscillator Surface Mount 3.3V 2.5mA Enable/Disable
Περιγραφή OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) LVCMOS
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 2.5mA