DZ-2R5D475T
Elna AmericaElna America
DZ-2R5D475T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Elna America
Περιγραφή προϊόντος CAP 4.7F -20% +80% 2.5V T/H
Φύλλα δεδομένων: 1.DZ-2R5D475T.pdf2.DZ-2R5D475T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DZ-2R5D475T
Αριθμός εξαρτήματος DZ-2R5D475T Κατασκευαστής Elna America
Περιγραφή CAP 4.7F -20% +80% 2.5V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51707 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DZ-2R5D475T.pdf2.DZ-2R5D475T.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.5V Ανοχή -20%, +80%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά DZ Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 604-1036
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 200 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 4.7F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 200 mOhm 1000 Hrs @ 70°C χωρητικότητα 4.7F
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DZ-2R5D275G5T
DZ-2R5D275G5T
Κατασκευαστές: Elna America
Περιγραφή: CAP 2.7F -20% +80% 2.5V T/H
Κατεβάστε: DZ-2R5D275G5T.pdf
RFQ
DZ-B069
DZ-B069
Κατασκευαστές: Curtis Industries
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V 60W
Κατεβάστε: DZ-B069.pdf
RFQ
DZ-2R5D335T
DZ-2R5D335T
Περιγραφή: CAP 3.3F -20% +80% 2.5V T/H
Κατεβάστε: DZ-2R5D335T.pdf
DZ-B209
DZ-B209
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V 200W
Σε απόθεμα: 792 pcs
Κατεβάστε: DZ-B209.pdf
DZ-B159
DZ-B159
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V 150W
Σε απόθεμα: 845 pcs
Κατεβάστε: DZ-B159.pdf
DZ-2R5D207S57T
DZ-2R5D207S57T
Περιγραφή: CAP 200F -20% +80% 2.5V T/H
Κατεβάστε: DZ-2R5D207S57T.pdf
DZ-2R5D206K8T
DZ-2R5D206K8T
Περιγραφή: CAP 20F -20% +80% 2.5V T/H
Κατεβάστε: DZ-2R5D206K8T.pdf
DZ-B109
DZ-B109
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V 100W