DZ-2R5D335T
Elna AmericaElna America
DZ-2R5D335T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Elna America
Περιγραφή προϊόντος CAP 3.3F -20% +80% 2.5V T/H
Φύλλα δεδομένων: 1.DZ-2R5D335T.pdf2.DZ-2R5D335T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DZ-2R5D335T
Αριθμός εξαρτήματος DZ-2R5D335T Κατασκευαστής Elna America
Περιγραφή CAP 3.3F -20% +80% 2.5V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69469 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DZ-2R5D335T.pdf2.DZ-2R5D335T.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.5V Ανοχή -20%, +80%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά DZ Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 604-1035
DZ2R5D335T
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 300 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 3.3F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 300 mOhm 1000 Hrs @ 70°C χωρητικότητα 3.3F
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DZ-2R5D306K9T
DZ-2R5D306K9T
Κατασκευαστές: Elna America
Περιγραφή: CAP 30F -20% +80% 2.5V T/H
Κατεβάστε: DZ-2R5D306K9T.pdf
RFQ
DZ-B159
DZ-B159
Κατασκευαστές: Curtis Industries
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V 150W
Σε απόθεμα: 845 pcs
Κατεβάστε: DZ-B159.pdf
RFQ
DZ-B109
DZ-B109
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V 100W