DX-5R5L473T
Elna AmericaElna America
DX-5R5L473T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Elna America
Περιγραφή προϊόντος CAP 47MF -20% +80% 5.5V T/H
Φύλλα δεδομένων: DX-5R5L473T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DX-5R5L473T
Αριθμός εξαρτήματος DX-5R5L473T Κατασκευαστής Elna America
Περιγραφή CAP 47MF -20% +80% 5.5V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5954 pcs Φύλλο δεδομένων DX-5R5L473T.pdf
Τάση - Ονομαστική 5.5V Ανοχή -20%, +80%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.453" Dia (11.50mm)
Σειρά DX Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can - Vertical Αλλα ονόματα 604-1025
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 120 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 47mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Axial, Can - Vertical 120 Ohm 1000 Hrs @ 70°C
χωρητικότητα 47mF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DX-5R5L334T
DX-5R5L334T
Κατασκευαστές: Elna America
Περιγραφή: CAP 330MF -20% +80% 5.5V T/H
Σε απόθεμα: 5011 pcs
Κατεβάστε: DX-5R5L334T.pdf
RFQ
DX-68-CV
DX-68-CV
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: BACKSHELL 68POS