DX-5R5L224T
Elna AmericaElna America
DX-5R5L224T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Elna America
Περιγραφή προϊόντος CAP 220MF -20% +80% 5.5V T/H
Φύλλα δεδομένων: DX-5R5L224T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DX-5R5L224T
Αριθμός εξαρτήματος DX-5R5L224T Κατασκευαστής Elna America
Περιγραφή CAP 220MF -20% +80% 5.5V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5410 pcs Φύλλο δεδομένων DX-5R5L224T.pdf
Τάση - Ονομαστική 5.5V Ανοχή -20%, +80%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.453" Dia (11.50mm)
Σειρά DX Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can - Vertical Αλλα ονόματα 604-1027
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.488" (12.40mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 75 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 220mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Axial, Can - Vertical 75 Ohm 1000 Hrs @ 70°C
χωρητικότητα 220mF