DB-5R5D474T
Elna AmericaElna America
DB-5R5D474T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Elna America
Περιγραφή προϊόντος CAP 470MF -20% +80% 5.5V T/H
Φύλλα δεδομένων: DB-5R5D474T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DB-5R5D474T
Αριθμός εξαρτήματος DB-5R5D474T Κατασκευαστής Elna America
Περιγραφή CAP 470MF -20% +80% 5.5V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67376 pcs Φύλλο δεδομένων DB-5R5D474T.pdf
Τάση - Ονομαστική 5.5V Ανοχή -20%, +80%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.846" Dia (21.50mm)
Σειρά DB Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 604-1002
DB5R5D474T
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 30 Ohm @ 1kHz
Λεπτομερής περιγραφή 470mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial, Can 30 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C χωρητικότητα 470mF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DB-7
DB-7
Κατασκευαστές: Amphenol Industrial
Περιγραφή: CABLE GRIP 3.2-6.3MM ALUMINUM
Κατεβάστε: DB-7.pdf
RFQ
DB-60-20PG
DB-60-20PG
Κατασκευαστές: Cannon
Περιγραφή: DSUB DUSTCAP DB PIN
Κατεβάστε:
RFQ
DB-60-20
DB-60-20
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: CONN DSUB25 PLUG DUST CAP
Κατεβάστε: DB-60-20.pdf
DB-60-20BA
DB-60-20BA
Κατασκευαστές: Cannon
Περιγραφή: DSUB 25POS PIN DUST CAP