DB-5R5D104T
Elna AmericaElna America
DB-5R5D104T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Elna America
Περιγραφή προϊόντος CAP 100MF -20% +80% 5.5V T/H
Φύλλα δεδομένων: DB-5R5D104T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DB-5R5D104T
Αριθμός εξαρτήματος DB-5R5D104T Κατασκευαστής Elna America
Περιγραφή CAP 100MF -20% +80% 5.5V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74186 pcs Φύλλο δεδομένων DB-5R5D104T.pdf
Τάση - Ονομαστική 5.5V Ανοχή -20%, +80%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.531" Dia (13.50mm)
Σειρά DB Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 604-1001
DB5R5D104T
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.295" (7.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 75 Ohm @ 1kHz
Λεπτομερής περιγραφή 100mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial, Can 75 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C χωρητικότητα 100mF