RT055AS22R0KB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
RT055AS22R0KB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος POT 22 OHM 55W WIREWOUND LINEAR
Φύλλα δεδομένων: RT055AS22R0KB.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 383 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 383 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RT055AS22R0KB
Αριθμός εξαρτήματος RT055AS22R0KB Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή POT 22 OHM 55W WIREWOUND LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 383 pcs Φύλλο δεδομένων RT055AS22R0KB.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Solder Lug
Συντελεστής θερμοκρασίας - Κωνοειδής Linear
Μέγεθος - Σώμα - Σειρά RT55
Περιστροφή 300° Resistive Υλικό Wirewound
Αντίσταση (Ohms) 22 Ισχύς (Watts) 55W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα RTAS-22A
Αριθμό των στροφών 1 Αριθμός συμμοριών 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 22 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 55W Solder Lug σινεμπλόκ Θέματος M10 x 0.75
Χτισμένο το διακόπτη None Τύπος προσαρμογής User Defined
ενεργοποιητής Τύπος Round ενεργοποιητή Μήκος 0.984" (25.00mm)
ενεργοποιητή Διάμετρος 0.236" (6.00mm)