RT055AS1001KB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
RT055AS1001KB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος POT 1K OHM 55W WIREWOUND LINEAR
Φύλλα δεδομένων: RT055AS1001KB.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 362 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 362 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RT055AS1001KB
Αριθμός εξαρτήματος RT055AS1001KB Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή POT 1K OHM 55W WIREWOUND LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 362 pcs Φύλλο δεδομένων RT055AS1001KB.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Solder Lug
Συντελεστής θερμοκρασίας - Κωνοειδής Linear
Μέγεθος - Σώμα - Σειρά RT55
Περιστροφή 300° Resistive Υλικό Wirewound
Αντίσταση (Ohms) 1k Ισχύς (Watts) 55W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα RTAS-1.0KA
Αριθμό των στροφών 1 Αριθμός συμμοριών 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 55W Solder Lug σινεμπλόκ Θέματος M10 x 0.75
Χτισμένο το διακόπτη None Τύπος προσαρμογής User Defined
ενεργοποιητής Τύπος Round ενεργοποιητή Μήκος 0.984" (25.00mm)
ενεργοποιητή Διάμετρος 0.236" (6.00mm)