OSOPTC1003AT0
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 12RES 100K OHM 20SSOP
Φύλλα δεδομένων: OSOPTC1003AT0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OSOPTC1003AT0
Αριθμός εξαρτήματος OSOPTC1003AT0 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή RES ARRAY 12RES 100K OHM 20SSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22932 pcs Φύλλο δεδομένων OSOPTC1003AT0.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.341" L x 0.154" W (8.66mm x 3.91mm)
Σειρά OSOP Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±5 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων ±0.025% Αντίσταση (Ohms) 100k
Ισχύς ανά στοιχείο 100mW Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Αλλα ονόματα 764-1347-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 12
Αριθμός Pins 24 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.068" (1.73mm)
Λεπτομερής περιγραφή 100k Ohm ±0.1% 100mW Power Per Element Isolated 12 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) κύκλωμα Τύπος Isolated