OSOPTB2002AT0
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 8RES 20K OHM 16SSOP
Φύλλα δεδομένων: OSOPTB2002AT0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OSOPTB2002AT0
Αριθμός εξαρτήματος OSOPTB2002AT0 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή RES ARRAY 8RES 20K OHM 16SSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50100 pcs Φύλλο δεδομένων OSOPTB2002AT0.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.193" L x 0.154" W (4.90mm x 3.91mm)
Σειρά OSOP Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±5 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων ±0.025% Αντίσταση (Ohms) 20k
Ισχύς ανά στοιχείο 100mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Αλλα ονόματα 764-1341-2
OSOPTB2002AT5
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 8
Αριθμός Pins 16 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.068" (1.73mm)
Λεπτομερής περιγραφή 20k Ohm ±0.1% 100mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) κύκλωμα Τύπος Isolated