OSOPA5000BT1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 10 RES 500 OHM 20SSOP
Φύλλα δεδομένων: OSOPA5000BT1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OSOPA5000BT1
Αριθμός εξαρτήματος OSOPA5000BT1 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή RES ARRAY 10 RES 500 OHM 20SSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 41596 pcs Φύλλο δεδομένων OSOPA5000BT1.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.344" L x 0.154" W (8.74mm x 3.91mm)
Σειρά OSOP Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±5 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων ±0.025% Αντίσταση (Ohms) 500
Ισχύς ανά στοιχείο 100mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός αντιστάσεις 10 Αριθμός Pins 20
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.068" (1.73mm) Λεπτομερής περιγραφή 500 Ohm ±0.1% 100mW Power Per Element Isolated 10 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width)