OSOPA1002BUF
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 10 RES 10K OHM 20SSOP
Φύλλα δεδομένων: OSOPA1002BUF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OSOPA1002BUF
Αριθμός εξαρτήματος OSOPA1002BUF Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή RES ARRAY 10 RES 10K OHM 20SSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 21541 pcs Φύλλο δεδομένων OSOPA1002BUF.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.344" L x 0.154" W (8.74mm x 3.91mm)
Σειρά OSOP Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±5 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων ±0.025% Αντίσταση (Ohms) 10k
Ισχύς ανά στοιχείο 100mW Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Αλλα ονόματα Q3726112
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 10
Αριθμός Pins 20 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.068" (1.73mm)
Λεπτομερής περιγραφή 10k Ohm ±0.1% 100mW Power Per Element Isolated 10 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) κύκλωμα Τύπος Isolated