CWR06JC105KB/PR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CWR06JC105KB/PR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 1.0UF 10% 20V 1505
Φύλλα δεδομένων: CWR06JC105KB/PR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CWR06JC105KB/PR Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP TANT 1.0UF 10% 20V 1505 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4122 pcs Φύλλο δεδομένων CWR06JC105KB/PR.pdf
Τάση - Ονομαστική 20V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/4, CWR06 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1505 (3812 Metric) Αλλα ονόματα 1012-1042-1
1012-1042-1-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.065" (1.65mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας B (0.1%) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 12 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 1µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 20V 1505 (3812 Metric) 12 Ohm χωρητικότητα 1µF