CWR06FC476KB/PR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CWR06FC476KB/PR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 47UF 10% 10V 2915
Φύλλα δεδομένων: CWR06FC476KB/PR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CWR06FC476KB/PR Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP TANT 47UF 10% 10V 2915 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3033 pcs Φύλλο δεδομένων CWR06FC476KB/PR.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/4, CWR06 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 2915 (7338 Metric) Αλλα ονόματα 1012-1038-6
1012-1038-6-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός H Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.125" (3.17mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας B (0.1%) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 900 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 2915 (7338 Metric) 900 mOhm χωρητικότητα 47µF