PDB260W-1700-210
ERP PowerERP Power
PDB260W-1700-210 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ERP Power
Περιγραφή προϊόντος 120 TO 277 VAC, 93% EFFICIENCY,
Φύλλα δεδομένων: PDB260W-1700-210.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PDB260W-1700-210 Κατασκευαστής ERP Power
Περιγραφή 120 TO 277 VAC, 93% EFFICIENCY, Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1637 pcs Φύλλο δεδομένων PDB260W-1700-210.pdf
Τάσης - Έξοδος 114 ~ 150 V, 160 ~ 210 V Τάση - Εισόδου (Min) 120VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 277VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 9.47" L x 2.00" W x 1.52" H (240.5mm x 50.8mm x 38.6mm) Σειρά PDB260
Ακροαματικότητα IP66 Ισχύς (Watts) 260W
Αλλα ονόματα 1800-1097 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, SCP Αποδοτικότητα 93%
dimming Analog Λεπτομερής περιγραφή 1.7A, 1.24A 114 ~ 150 V, 160 ~ 210 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.7A, 1.24A εγκρίσεις CB, CE, cULus