PDB260W-1300-280
ERP PowerERP Power
PDB260W-1300-280 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ERP Power
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC AC/DC 120-277V 650
Φύλλα δεδομένων: PDB260W-1300-280.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PDB260W-1300-280 Κατασκευαστής ERP Power
Διαθέσιμη ποσότητα 1469 pcs Φύλλο δεδομένων PDB260W-1300-280.pdf
Τάσης - Έξοδος 152 ~ 200 V, 213 ~ 280 V Τάση - Εισόδου (Min) 120VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 277VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 9.47" L x 2.00" W x 1.52" H (240.5mm x 50.8mm x 38.6mm) Σειρά PDB260
Ακροαματικότητα IP66 Ισχύς (Watts) 260W
Αλλα ονόματα 1800-1125
PDB260W-1300-280-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 90°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, SCP Αποδοτικότητα 93%
dimming Analog Λεπτομερής περιγραφή 1.3A, 930mA 152 ~ 200 V, 213 ~ 280 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 2 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.3A, 930mA εγκρίσεις CB, CE, cULus