EVM100W-2350-42
ERP PowerERP Power
ERP Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY,
Φύλλα δεδομένων: EVM100W-2350-42.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EVM100W-2350-42 Κατασκευαστής ERP Power
Περιγραφή 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY, Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1832 pcs Φύλλο δεδομένων EVM100W-2350-42.pdf
Τάσης - Έξοδος 30 ~ 42 V Τάση - Εισόδου (Min) 120VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 277VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.67" L x 2.76" W x 1.57" H (144.0mm x 70.0mm x 40.0mm) Σειρά EVM
Ακροαματικότητα IP66 Ισχύς (Watts) 98.7W
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 90°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OCP, OTP, SCP
Αποδοτικότητα 87% dimming Analog, ELV, Triac
Λεπτομερής περιγραφή 2.35A 30 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.35A