EVM090W-2000-42-Z1B
ERP PowerERP Power
ERP Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC AC/DC 120-277V 200
Φύλλα δεδομένων: EVM090W-2000-42-Z1B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EVM090W-2000-42-Z1B Κατασκευαστής ERP Power
Διαθέσιμη ποσότητα 1890 pcs Φύλλο δεδομένων EVM090W-2000-42-Z1B.pdf
Τάσης - Έξοδος 30 ~ 42 V Τάση - Εισόδου (Min) 120VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 277VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.67" L x 2.76" W x 1.57" H (144.0mm x 70.0mm x 40.0mm) Σειρά EVM
Ακροαματικότητα IP20 Ισχύς (Watts) 84W
Θερμοκρασία λειτουργίας 90°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OCP, OTP, SCP
Αποδοτικότητα 87% dimming Analog, ELV, Triac
Λεπτομερής περιγραφή 2A 30 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2A
εγκρίσεις CB, CCC, CE, CSA, cURus, KC
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EVM100W-1200-80
EVM100W-1200-80
Περιγραφή: LED DRIVER CC AC/DC 66-80V 1.2A
Σε απόθεμα: 2124 pcs
Κατεβάστε: EVM100W-1200-80.pdf
RFQ
EVM090W-2000-42
EVM090W-2000-42
Περιγραφή: LED DRIVER CC AC/DC 30-42V 2A