9819-36RED
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO GATOR 36"
Φύλλα δεδομένων: 9819-36RED.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 9819-36RED
Αριθμός εξαρτήματος 9819-36RED Κατασκευαστής E-Z-Hook
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO GATOR 36" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18061 pcs Φύλλο δεδομένων 9819-36RED.pdf
Gauge Wire 18 AWG Τάση - Ονομαστική -
Λεπτομερής περιγραφή 36.0" (914.40mm) Banana Plug, Single, Sheathed, Right Angle To Alligator Clip, Insulated Patch Cord τρέχουσα Αξιολόγηση -
Περιεχόμενα 1 Lead, Red Διαμόρφωση Banana to Alligator
καλώδιο Μήκος 36.0" (914.40mm) 2ο Connector Alligator Clip, Insulated