9819-18RED
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO GATOR 18"
Φύλλα δεδομένων: 9819-18RED.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 9819-18RED
Αριθμός εξαρτήματος 9819-18RED Κατασκευαστής E-Z-Hook
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO GATOR 18" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14327 pcs Φύλλο δεδομένων 9819-18RED.pdf
Gauge Wire 18 AWG Τάση - Ονομαστική -
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Non Stackable
Σειρά 9819 Ακροαματικότητα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Λεπτομερής περιγραφή 18.0" (457.20mm) Banana Plug, Single, Sheathed, Right Angle To Alligator Clip, Insulated Patch Cord τρέχουσα Αξιολόγηση -
Περιεχόμενα 1 Lead, Red Διαμόρφωση Banana to Alligator
καλώδιο Μήκος 18.0" (457.20mm) 2ο Connector Alligator Clip, Insulated