684-36BLU
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 684-36BLU
Περιγραφή προϊόντος LEAD TEST ALLIG CLIP BLUE 36"
Φύλλα δεδομένων: 1.684-36BLU.pdf2.684-36BLU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 684-36BLU
Αριθμός εξαρτήματος 684-36BLU Κατασκευαστής E-Z-Hook
Περιγραφή LEAD TEST ALLIG CLIP BLUE 36" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17508 pcs Φύλλο δεδομένων 1.684-36BLU.pdf2.684-36BLU.pdf
Gauge Wire 18 AWG Τάση - Ονομαστική 5000VDC (5kV)
Εύρος θερμοκρασίας 221°F (105°C) Σειρά 684
Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 36.0" (914.40mm) Alligator Clip, Insulated To Alligator Clip, Insulated Test Lead 5000VDC (5kV) 1 Lead, Blue
τρέχουσα Αξιολόγηση 4A Περιεχόμενα 1 Lead, Blue
Διαμόρφωση Alligator to Alligator καλώδιο Μήκος 36.0" (914.40mm)
2ο Connector Alligator Clip, Insulated 1ο Connector Alligator Clip, Insulated
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
684-36 R/B
684-36 R/B
Περιγραφή: LEAD TEST ALLIG CLIP 36" RED/BLK