684-24BLU
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 684-24BLU
Περιγραφή προϊόντος LEAD TEST ALLIG CLIP 24" BLUE
Φύλλα δεδομένων: 1.684-24BLU.pdf2.684-24BLU.pdf3.684-24BLU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 684-24BLU
Αριθμός εξαρτήματος 684-24BLU Κατασκευαστής E-Z-Hook
Περιγραφή LEAD TEST ALLIG CLIP 24" BLUE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19484 pcs Φύλλο δεδομένων 1.684-24BLU.pdf2.684-24BLU.pdf3.684-24BLU.pdf
Gauge Wire 18 AWG Τάση - Ονομαστική 5000VDC (5kV)
Εύρος θερμοκρασίας 221°F (105°C) Σειρά 684
Αλλα ονόματα 684-24(BLUE)
684-24(BLUE)-ND
684-24S(BLUE)
684-24S(BLUE)-ND
Q4623659
Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Λεπτομερής περιγραφή 24.0" (609.60mm) Alligator Clip, Insulated To Alligator Clip, Insulated Test Lead 5000VDC (5kV) 1 Lead, Blue τρέχουσα Αξιολόγηση 4A
Περιεχόμενα 1 Lead, Blue Διαμόρφωση Alligator to Alligator
καλώδιο Μήκος 24.0" (609.60mm) 2ο Connector Alligator Clip, Insulated
1ο Connector Alligator Clip, Insulated
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
684-36BLU
684-36BLU
Περιγραφή: LEAD TEST ALLIG CLIP BLUE 36"
Σε απόθεμα: 17508 pcs
Κατεβάστε: 684-36BLU.pdf
RFQ
684-18RED
684-18RED
Περιγραφή: LEAD TEST ALLIG CLIP RED 18"
Σε απόθεμα: 16822 pcs
Κατεβάστε: 684-18RED.pdf
RFQ
684-24-S
684-24-S
Περιγραφή: LEAD TEST ALLIG CLIP 24" SET/10
Κατεβάστε: 684-24-S.pdf
684-18BLK
684-18BLK
Περιγραφή: LEAD TEST ALLIG CLIP BLK 18"
Κατεβάστε: 684-18BLK.pdf
Περιγραφή: LEAD TEST ALLIG CLIP BLK 36"
Κατεβάστε: 684-36BLK.pdf
684-2
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: BRIDGE RECTIFIER
Σε απόθεμα: 444 pcs
Κατεβάστε: 684-2.pdf
684-24 R/B
684-24 R/B
Περιγραφή: LEAD TEST ALLIG CLIP 24" RED/BLK
Κατεβάστε: 684-24 R/B.pdf
Περιγραφή: LEAD TEST ALLIG CLIP 36" RED/BLK
Κατεβάστε: 684-36 R/B.pdf
Περιγραφή: LEAD TEST ALLIG CLIP 36" SET/10
Κατεβάστε: 684-36-S.pdf
684-3
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: BRIDGE RECTIFIER
Σε απόθεμα: 482 pcs
Κατεβάστε: 684-3.pdf
Περιγραφή: LEAD TEST ALLIG CLIP RED 24"