684-144RED
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LEAD TEST ALLIG CLIP RED 144"
Φύλλα δεδομένων: 1.684-144RED.pdf2.684-144RED.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 684-144RED
Αριθμός εξαρτήματος 684-144RED Κατασκευαστής E-Z-Hook
Περιγραφή LEAD TEST ALLIG CLIP RED 144" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11922 pcs Φύλλο δεδομένων 1.684-144RED.pdf2.684-144RED.pdf
Gauge Wire 18 AWG Τάση - Ονομαστική 5000VDC (5kV)
Εύρος θερμοκρασίας 221°F (105°C) Σειρά 684
Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 144.0" (3657.60mm) Alligator Clip, Insulated To Alligator Clip, Insulated Test Lead 5000VDC (5kV) 1 Lead, Red
τρέχουσα Αξιολόγηση 4A Περιεχόμενα 1 Lead, Red
Διαμόρφωση Alligator to Alligator καλώδιο Μήκος 144.0" (3657.60mm)
2ο Connector Alligator Clip, Insulated 1ο Connector Alligator Clip, Insulated
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
684
Κατασκευαστές: Adafruit
Περιγραφή: BOARD OLED 16BIT 0.96" MICRO SD
Σε απόθεμα: 2777 pcs
Κατεβάστε: 684.pdf
RFQ
684-12-S
684-12-S
Περιγραφή: LEAD TEST ALLIG CLIP 12" SET/10
Σε απόθεμα: 2661 pcs
Κατεβάστε: 684-12-S.pdf
RFQ
684-18RED
684-18RED
Περιγραφή: LEAD TEST ALLIG CLIP RED 18"
Κατεβάστε: 684-18RED.pdf
684-18BLK
684-18BLK
Περιγραφή: LEAD TEST ALLIG CLIP BLK 18"
Κατεβάστε: 684-18BLK.pdf
684-2
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: BRIDGE RECTIFIER
Σε απόθεμα: 444 pcs
Κατεβάστε: 684-2.pdf
Περιγραφή: LEAD TEST ALLIG CLIP 18" SET/10
Κατεβάστε: 684-18-S.pdf
684-24 R/B
684-24 R/B
Περιγραφή: LEAD TEST ALLIG CLIP 24" RED/BLK
Κατεβάστε: 684-24 R/B.pdf
684-24BLU
684-24BLU
Περιγραφή: LEAD TEST ALLIG CLIP 24" BLUE
Κατεβάστε: 684-24BLU.pdf
Περιγραφή: LEAD TEST ALLIG CLIP 24" SET/10
Περιγραφή: LEAD TEST ALLIG CLIP 12" RED/BLK
Κατεβάστε: 684-12 R/B.pdf
Περιγραφή: LEAD TEST ALLIG CLIP BLK 144"