604XR-60RED
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LEAD TEST HD XR-XR RED 60"
Φύλλα δεδομένων: 604XR-60RED.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 604XR-60RED
Αριθμός εξαρτήματος 604XR-60RED Κατασκευαστής E-Z-Hook
Περιγραφή LEAD TEST HD XR-XR RED 60" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 12680 pcs Φύλλο δεδομένων 604XR-60RED.pdf
Gauge Wire 18 AWG Τάση - Ονομαστική 5000VDC (5kV)
Εύρος θερμοκρασίας 221°F (105°C) Σειρά E-Z-MINI-HOOK™ XR
Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή 60.0" (1524.00mm) Mini Hook To Mini Hook Test Lead 5000VDC (5kV) 1 Lead, Red
τρέχουσα Αξιολόγηση 4A Περιεχόμενα 1 Lead, Red
Διαμόρφωση Grabber, Hook to Grabber, Hook καλώδιο Μήκος 60.0" (1524.00mm)