604XR-18RED
E-Z-HookE-Z-Hook
604XR-18RED Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: E-Z-Hook
Περιγραφή προϊόντος LEAD TEST HD XR-XR 18" RED
Φύλλα δεδομένων: 1.604XR-18RED.pdf2.604XR-18RED.pdf3.604XR-18RED.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 604XR-18RED
Αριθμός εξαρτήματος 604XR-18RED Κατασκευαστής E-Z-Hook
Περιγραφή LEAD TEST HD XR-XR 18" RED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 15674 pcs Φύλλο δεδομένων 1.604XR-18RED.pdf2.604XR-18RED.pdf3.604XR-18RED.pdf
Gauge Wire 18 AWG Τάση - Ονομαστική 5000VDC (5kV)
Εύρος θερμοκρασίας 221°F (105°C) Σειρά E-Z-MINI-HOOK™ XR
Αλλα ονόματα 461-1160
604XR-18 RED
Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Λεπτομερής περιγραφή 18.0" (457.20mm) Mini Hook To Mini Hook Test Lead 5000VDC (5kV) 1 Lead, Red τρέχουσα Αξιολόγηση 4A
Περιεχόμενα 1 Lead, Red Διαμόρφωση Grabber, Hook to Grabber, Hook
καλώδιο Μήκος 18.0" (457.20mm) 2ο Connector Mini Hook